Interná a endokrinologická ambulancia

NOMIMED, s.r.o.

MUDr. Miroslava JAKUBEKOVÁ

TEL. 0948 948 172


Kliknite sem, ak sa chcete objednať k prvému alebo kontrolnému endokrinologickému vyšetreniu. Keď obdržíte potvrdzujúcu SMS o termíne vyšetrenia, objednajte sa následne k odberu krvi (ikonka vpravo) a nájdite si termín odberu minimálne 3 dni pred endokrinologickým vyšetrením.

Kliknite sem, ak sa chcete objednať k prvému alebo kontrolnému internému vyšetreniu. Keď obdržíte potvrdzujúcu SMS o termíne vyšetrenia, objednajte sa následne k odberu krvi (ikonka vpravo) a nájdite si termín odberu minimálne 3 dni pred interným vyšetrením. 

Kliknite sem, ak už máte SMS potvrdený termín k internému alebo endokrinologickému vyšetreniu. Vyhľadajte si termín odberu krvi minimálne 3 dni pred potvrdeným termínom interného alebo endokrinologického vyšetrenia.


Cez internet - E-časenka - sa objednávajú pacienti odoslaní iným lekárom k novému resp. 1.vyšetreniu alebo pacienti na kontrolné vyšetrenia. Akútni pacienti (nutný výmenný lístok s označeným a potvrdeným značením AKÚTNE, STATIM, CITO apod.) môžu prísť v čase ordinačných hodín bez objednávania, Váš zdravotný stav posúdime a navrhneme urýchlené riešenie (priebežné vyšetrenie alebo objednanie na termín).

1. krok : na internete zadajte adresu www.novapoliklinikajuh.sk , pod názvom ambulancie nájdete 3 políčka objednávania pacientov E-časenka: OBJEDNAŤ SA ODBER KRVIOBJEDNAŤ SA INTERNÁ AMBULANCIA - OBJEDNAŤ SA ENDOKRINOLOGICKÁ AMBULANCIA

2.krok: kliknite na obrázok interná ambulancia alebo endokrinologická ambulancia (podľa požadovaného vyšetrenia). Kto chodí súčasne na obidve vyšetrenia (interné aj endokrinologické), objednáva sa cez internú ambulanciu.

3. krok: kliknete na súhlasím, pokračovať (súhlas so spracovaním osobných údajov)

4. krok: kliknete na vstup na iný deň

5. krok: kliknete na rezervácia cez internet

6. krok: vyberiete si mesiac, na ktorý sa chcete objednať

7. krok: vo vami vybratom mesiaci kliknete na dátum, ktorý vám vyhovuje

8. krok: vyberiete si poradové číslo

9. krok: vyplníte osobné údaje

10. krok: podľa vlastného výberu kliknete na zaradiť sa s privolaním alebo zaradiť sa bez privolania

11. krok: opäť idete na stránku www.novapoliklinikajuh.sk , pod názvom ambulancie vpravo kliknete na odber krvi a rovnakým spôsobom ako je uvedený vyššie sa objednáte na odber. Objednajte sa na dátum cca 2-3 dni pred dátumom objednaného vyšetrenia.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Internetový portál TopDoktor vám pomáha nájsť rýchlo a efektívne termín prednostného vyšetrenia za poplatok. Lekára môžete vyhľadávať podľa mena, špecializácie alebo mesta, alebo kopirovaním QR kódu. 


Ordinačné hodiny


Lekár:  MUDr. Miroslava JAKUBEKOVÁ

Sestra: Renáta TOMKOVÁ

Miesto prevádzky: Nová Poliklinika Juh, Juh 1062/6, 09301 Vranov n/T., 2.NP

Pondelok: 7.00-9.00 odber materiálu 8.00-17.00 ambulantná činnosť
Utorok:     7.00-9.00 odber materiálu 8.00-14.00 ambulantná činnosť
Streda:     7.00-9.00 odber materiálu 8.00-14.00 ambulantná činnosť
Štvrtok:    7.00-9.00 odber materiálu 8.00-14.00 ambulantná činnosť
Piatok:      7.00-9.00 odber materiálu 8.00-14.00 ambulantná činnosť

ZMLUVNÉ ZDRAVOTNÉ POISŤOVNE : Dôvera+ (24), VšZP (25), Union ZP (27)

TEL. KONTAKT: 0948 948 172

MAIL KONTAKT: nomimed2004@gmail.com


Na vyšetrenie si prineste:

  • - odporúčanie od lekára (výmenný lístok)
  • - preukaz poistenca ZP
  • - zdravotnú dokumentáciu (zoznam užívaných liekov)
  • - hygienické vreckovky/obrúsky pre Vašu potrebu