LEKÁREŇ POLIKLINIKA JUH

Hľadáte lekáreň vo Vranove n/T., ktorá ponúka komplexné lekárenské služby? 

Chcete mať možnosť výberu z liekov niekoľkých značiek, či pripraviť liek ručne na mieru? 

Potrebujete poradiť s vhodným výberom vitamínov a výživových doplnkov? 

Potom navštívte našu lekáreň v Novej Poliklinike Juh (bývalá pekáreň Holinského), pri parkovisku ZŠ Juh a ZŠ Bernolákova Vranov n/T.Nielen obyčajná lekáreň

Naša lekáreň ponúka komplexné lekárenské služby a poradenstvo. Zaisťujeme predaj liekov, výdaj liekov, predaj detskej výživy, liečebnej kozmetiky, základných homeopatík a veterinárnych prípravkov a samozrejme tiež prípravu mastí a iných foriem liečiv na predpis. Lieky, ktoré nemáme na sklade, objednáme najneskôr do 24 hodín.

Naši odborne vzdelaní farmaceuti Vám radi poradia s výberom liečiv a poskytnú ďalšie odborné konzultácie. Poskytneme Vám tiež informácie o iných variantoch liekov s rovnakou účinnou látkou, či už ide o voľnopredajné lieky alebo lieky na predpis.

Špecialitou našich lekárnikov je, že si sami vyrábajú individuálne pripravované lieky pre pacientov v prípadoch, kedy neexistuje hromadne vyrábaný liek s potrebným zložením alebo ak potrebujeme upravenú dávku či formu podania lieku (najmä pre paliatívnych pacientov v Liečebni sv. Filomény), či v prípadoch, kedy je vo výrobe alebo distribúcii liekov výpadok. Sú to rôzne roztoky, sirupy, kvapky, čapíky, masti, krémy a kapsuly pri splnení všetkých hygienických predpisov.

Súčasťou našej starostlivosti o klientov je pripravovaný bonusový program pre držiteľov našich vernostných kariet s ponukou pravidelne zverejňovaných zľavových akcií.

Navštívte nás denne v pracovných dňoch od 7.30 hod do 16.00 hod.

Kolektív NATURAPHARM, s.r.o.

Kontaktné údaje:

Adresa:        Juh 1062, Vranov nad Toplou, Slovakia, 09301

Tel.kontakt: 057/30 10 232

E- mail :        lekarenpoliklinikajuh@gmail.com

Prevádzková doba: denne od 7.30 do 16.00 hod.